Firma Profili

Ticaret faaliyetlerine 1969 yılında toptan ve perakende gıda ticareti ile başlayan Kırmızıoğlu Ticaret, ARÇELİK ve  BELLONA bayilikleri ile birlikte İnşaat Sektöründe hizmet vermektedir.

1978 yılında İnşaat Sektörüne giriş yapmış, müteahhitlik hizmetleri ile halkın ve ihtiyaç sahiplerinin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

1985 yılında Beko-Profilo-Aygaz-Vestel-Philips gibi Türkiye’nin lider markaları ile tüketicilerine ulaşmıştır. 1994 yılında Türkiye’nin lider markası Arçelik bayiliğini alarak yüksek hizmet anlayışı ile tüketicilere ulaşmayı sağlamıştır.

2007 yılında ülkemizin, sayılı öncü mobilya markası olan, Bellona bayiliğini almış, 2.500 m² kapalı alana sahip mağazası ile tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır.

Kırmızıoğlu Ticaretin misyonu, müşterilerine beklentilerini karşılayacak hizmet ve ürünleri sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonu ise dünya markaları ile ilk tercih edilecek, tüketicilerin ilk akla gelen satış noktası olabilmektir.Ticari faaliyetlerini beyaz eşya, mobilya, inşaat sektörü olarak sürdüren Kırmızıoğlu Ticaret, tüketicilere en iyi hizmeti
vermek ilkesi ile müşteri portföyünü genişleterek, güven duygusunu müşterilerinden aldığı destek ile çalışmalarını ileriye taşımak için sürdürmektedir.